Nadácia Žltá Kačička

Nadácia Žltá Kačička robí a chce veci robiť „inak“. Naším cieľom je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc pre svoje deti a hľadať pre nich skutočné riešenia ich problémov.

Pomoc nemusí byť iba o peniazoch. Občas stačí dobrá rada alebo nájdenie riešenia.

Nadácia Žltá Kačička je zrealizovaným nápadom dvoch mladých filantropov a splneným snom nie len tých, ktorí pomoc skutočne potrebujú, ale i tých, ktorí ju nezištne ponúkajú. Nadácií je na Slovensku mnoho, no stále nie dosť.

Nadácia Žltá Kačička robí a chce veci robiť „inak“. Naším cieľom je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc pre svoje deti a hľadať pre nich skutočné riešenia ich problémov.

Finančné prostriedky nie sú najdôležitejšie. Kľúčom je obklopiť sa dobrými ľuďmi, ochotnými pomôcť a spoločne hľadať správne riešenia, ktoré bývajú mnoho krát práve tie, ktoré sa javia ako najjednoduchšie.

Ubytovanie pre rodičov chorých detí

chcem vedieť viac

Detské ihriská

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Ako môžeš prispeiť?

Zapoj sa aj ty a pomáhaj. Môžeš prispieť na naše projekty alebo sa môžeš stať dobrovoľníkom.

Dokumenty

Zakladateľské dokumenty, výročné správy, daňové priznania a tiež žiadosti o poskytnutie finančných príspevkov v rámci grantových programov.

DOKUMENTY

Ľudia v nadácii

Kto je Nadácia Žltá Kačička?

Roman Tomša

CEO

Milan Šedivý

Predseda správnej rady

Richard Marcin

Člen správnej rady

Martin Karásek

Člen správnej rady

Martin Juriga

Člen správnej rady

Peter Holzmann

Revízor

Sme tu, aby sme vám pomohli

Máš akékoľvek otázky? Alebo nám chceš pomôcť? Tak sa nás neváhaj spýtať alebo nám napíš na Facebooku alebo na Instagrame…

NAPÍŠTE NÁM