• +421 948 900 155

  • nadacia@zltakacicka.sk

Menu Close

Bývanie

pre rodičov chorých detí v Bratislave a rodičov, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii

INFORMÁCIA O PROJEKTE

Zabezpečenie ubytovania pre rodičov chorých detí a rodičov s deťmi, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Predstav si, že tvoje dieťa potrebuje nákladnú a drahú liečbu v Bratislava. Pritom pochádzate z druhého konca republiky a liečba bude trvať niekoľko týždňov možno mesiacov. Kde by ste počas tejto doby bývali? Necháš tvoje dieťa v nemocnici samotné?

Naším cieľom je zabezpečiť ubytovanie pre rodičov detí, ktoré sa v Bratislave dlhodobo liečia. Vytvoriť pre nich priestor kde môžu prepas a kde nájdu aj základné vybavenie ako práčku či napríklad spoločnosť ďalších ľudí v podobnej situácii.

Ubytovanie však často hľadajú aj rodičia s deťmi, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii bez strechy nad hlavou. Aj pre nich bude určené ubytovanie aby prekonali najťažšie obdobie v ich živote.

0

Náš cieľ

200.000 € potrebujeme vyzbierať na kúpu štvorizbového bytu a jeho následnú rekonštrukciu tak aby v ňom mohli bývať rodičia detí, ktoré sa liečia v niektorej z nemocníc v Bratislave.

Ubytovanie však často hľadajú aj rodičia s deťmi, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii bez strechy nad hlavou. Aj pre nich bude určené ubytovanie aby prekonali najťažšie obdobie v ich živote.

Pomôcť môžeš aj ty!

SK78 8330 0000 0000 2019 0112

Jednorazovou platbou na transparentný účet Nadácie na ktorom zbierame prostriedky na kúpu a následnú rekonštrukciu bytu.

alebo priamo cez PayPal
SK78 8330 0000 0000 2019 0112

Pravidelnou platbou platbou na transparentný účet Nadácie na ktorom zbierame prostriedky na kúpu a následnú rekonštrukciu bytu. Vo svojej banke stačí nastaviť trvalý príkaz

alebo priamo cez PayPal
Tvoja pomoc

Ako môžeš pomôcť ty?

Pomôcť môžeš hneď niekoľkými spôsobmi. Môžeš pomôcť jednorazovým príspevkom na transparentný účet projektu alebo sa môžeš rozhodnúť aj pre pravidelný príspevok. Každé euro sa počíta. Nezabudni, že aj ty možno raz budeš potrebovať rovnakú pomoc.

Naším cieľom je aby rodičia chorých detí nemuseli platiť za ubytovanie a mali ho k dispozícii kedykoľvek ho potrebujú. Aj pre rodičov je dôležité aby mali priestor kde dokážu na chvíľu vypnúť.

Ak však nevieš prispieť finančne môžeš nám pomôcť aj inak. Ako? Môžeš nám pomôcť s upratovaním a tiež napríklad s dopravou v Bratislave. Možností je veľa ak ťa čokoľvek napadne tak nás neváhaj kontaktovať.

Požiadaj o pomoc

Hľadáš ubytovanie počas liečenia tvojho dieťaťa?

Ak sa tvoje dieťa lieči v nemocnici v Bratislave môžeš požiadať o podporu. Viac už čoskoro zverejníme na tejto stránke spolu so žiadosťou a tiež potrebnými dokladmi. Tak sleduj túto stránku na Facebooku alebo na Instagrame.

Kto sa na projekte podieľa

Roman Tomša — výkonný riaditeľ nadácie
Milan Šedivý — predseda správnej rady
Richard Marcin — člen správnej rady
Martin Karásek — člen správnej rady

Dobrovoľníci

Staň sa aj ty dobrovoľníkom…

0
+
detí ochorí na rakovinu
0
%
z nich trpí na leukémiu
0
stojí ubytovanie na mesiac
ZDIEĽAJ DO SVETA